Nasza firma zajmuje się pracami remontowymi ze szczególnym uwzględnieniem wszelkiego rodzaju prac wykończeniowych i modernizacyjnych pomieszczeń , mieszkań prywatnych i komunalnych ,domów biur oraz klatek schodowych oferujemy montaż systemów wentylacji, instalacje i roboty elektryczne, c.o, instalacje wodno-kanalizacyjne, ofertę uzupełniają aranżacje i adaptacje wnętrz mieszkalnych i użytkowych, jak również kupno i przywóz materiałów wykończeniowych. Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę , kompletną realizację zadania począwszy od fazy projektowej, po prace wykończeniowe i montaż wyposażenia.
Nasi pracownicy zapewniają kompetentną, elastyczną, sprawną technicznie i skuteczną obsługę remontową. Naszym celem jest dostarczanie usług najwyższej jakości, gwarantujących pełne zadowolenie Klientów.
Jesteśmy zespołem rzetelnych fachowców posiadających niezbędne kwalifikacje zawodowe. W naszej pracy staramy się kłaść szczególny nacisk na dokładność powierzonych zadań z uwzględnieniem dbałości o detale.
Staramy się być konkurencyjni cenowo, przy zachowaniu najwyższych standardów oferowanych usług.

- kafelkowanie
- tapetowanie
- gładzie gipsowe
- malowanie
- montaż paneli podłogowych
- przebudowa wnętrz
- zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych
- zabudowy kuchenne
- budowa szaf wnękowych
- podwieszane sufity
- montaż drzwi i okien
- montaż urządzeń sanitarnych
- instalacje wodno-kanalizacyjne
- wylewki samopoziomujace
- prace murarskie
- adaptacja poddaszy